ASM - Alarm Sistemleri MerkeziEvinize veya iş yerinize kurulan ve sinyalleri ASM Alarm Sistemleri Merkezi tarafından 7/24 takip edilen bir alarm sistemi, öncelikli olarak davetsiz misafirleri bu lokasyondan uzak tutmak için ve üstün caydırıcılık sağlamak için kullanılmaktadır. Alarm sistemi ve ASM Alarm Sistemleri Merkezi Hizmetleri aşağıda açıklanan adımları takip eder.

Algılama:
Evinize veya işyerinize kurulan alarm sistemi içerisindeki dedektörlerin algıladığı hareketler panele iletilir. Alarm paneli, telefon/gsm/internet hatları üzerinden otomatik olarak ASM Alarm Sistemleri Merkezi ile irtibata geçer ve aynı zamanda lokasyonda kurulu sirenleri harekete geçirir.

Anında Müdahale
Alarm durumundan haberdar olan ASM Alarm Sistemleri Merkezi uzman operatörleri aracılığı ile anında gerekli kişileri haberdar ederek ilgili birimleri de olaya müdahale etmeleri için harekete geçirir.

Adres Bildirimi:
ASM Alarm Sistemleri Merkezi yangın, gaz kaçağı gibi durumlarda anında aboneye ve ilgili birimlere haber verdiği gibi, şifre paneli üzerinde yer alan ambulans tuşuna basıldığında ilgili lokasyona ambulans yollar veya verilmiş bilgiler doğrultusunda sağlık sigortası poliçesinde belirtilen anlaşmalı kurumu haberdar eder.

Panik Butonu:
Sistem açık veya kapalı pozisyonda olsa dahi panik butonunun kullanılması durumunda ilgili kişilere haber verilirken aynı zamanda da kolluk kuvvetlerine haber verilir.


Bize Ulaşın


Sistemler ile ilgili detaylı bilgi almak için
bizleri 0 212 220 38 34 Nolu telefonumuzdan arayabilir.
Ya da info@inovatech.com.tr adresine mail atabilirsiniz.