Biz Kimiz?

İnovatech güvenlik ve bilgisayar sistemleri dış.tic.ltd.şti 2005 yılından günümüze faaliyetini sürdürmektedir. Artan rekabet ortamında işini mükemmel yapmak zorunda olduğunun bilincinde olan firmamız, iş kalitesini yılların vermiş olduğu tecrübe ile birleştirerek sektördeki kalıcı ve profesyonel firmalar arasında yer almayı başarmıştır.
İnsan güvenliğinin ucuz malzemelerle riske edilemeyeceğini savunan şirketimiz sektörün gözde distribütörlerinin bayiliğini yaparak geniş ürün yelpazesi oluşturmakta ve bu sayede müşterilerine seçkin ürünleri uygun fiyata sunabilmektedir.

Misyonumuz

Bir işin maliyetini zaman belirler ilkesi çerçevesinde hareket ederek, istek-öneri yönetimini ön planda tutarak doğru ve kalıcı işler üretmektir. Müşterilerimizin hedeflerini gerçeklestirme sürecinde onlara yardımcı olmak, katma değer olusturacak, kaliteli, gelismis çözümler ve projeler üreten bir güvenlik firması olmak.

Vizyonumuz

Sektör standartlarının gelişmesine katkıda bulunmak ve yüksek kalitede hizmet sunarak Müşteri sadakati oluşturmak ve Teknolojinin tüm renklerinde, ulusal bir marka olmak.

Değerlerimiz

İş etiği kurallarına uygun çalışmayı prensip edinen firmamız faaliyetlerini aşağıdaki değerler çerçevesinde yürütmektedir.
- Müşteri odaklı çalışmak. - Müsteri beklentilerini eksiksiz algılayarak, bu beklentileri çalışmalarımızda esas almak.
- Profesyonel çözümler üretmek. - Gelisime açık, modern bir anlayış benimsemek. - Işimizi ilk seferde doğru yapmak. - Güvenlik Sistemleri Teknolojilerinin tüm renklerini taşımak.

"Firmamız tüm stratejisini müşterilerinin beklentisinden daha üstün hizmet sunmak anlayışı üzerine yapılandırmıştır."